South Carolina

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w South Carolina

Nieruchomość na sprzedaż w Południowej Karolinie

Południowa Karolina składa się z 46 hrabstw. Kwitnie na północy z Karoliną Północną, na południu i zachodzie z Gruzją, podczas gdy na wschodzie jest obmywana przez Ocean Atlantycki.

Południowa Karolina to stan na południowy wschód od Stanów Zjednoczonych, znany z subtropikalnych plaż i bagnistych wysp. Charleston, na wybrzeżu, jest historycznym miastem z pastelowymi domami, typowymi południowymi plantacjami i Fort Sumter, gdzie padły pierwsze strzały wojny domowej. Na północy znajduje się Grand Strand, 60-kilometrowa promenada, słynąca z pól golfowych i nadmorskiego kurortu Myrtle Beach.

Czy jesteś zainteresowany sprzedażą swojego domu wkrótce lub w zakupie nieruchomości na sprzedaż w Południowej Karolinie? Jeśli tak, prawdopodobnie spodziewasz się sprzedać, gdy rynek będzie właściwy. Niektórzy ludzie są tak nastawieni na sprzedaż we właściwym czasie, że świadomie się temu sprzeciwiają, dopóki rynek nie zwróci się do nich. Jednak nie każdy ma luksus oczekiwania na sprzedaż domu. Ze względu na okoliczności muszą sprzedać jak najszybciej. Niezależnie od sytuacji, nadal ważne jest, aby wiedzieć, South Carolina rynku nieruchomości. Rynek mieszkaniowy w Południowej Karolinie ma rację, ponieważ jest to świetny czas na sprzedaż. Na szczęście dla sprzedawców rynek jest po ich stronie w tym roku.

W rzeczywistości było to w ciągu ostatnich 12 miesięcy i oczekuje się, że będzie nadal w ciągu najbliższych 12 miesięcy. W ubiegłym roku rynek nieruchomości w Południowej Karolinie wzrósł o ponad 6%. W przyszłym roku spodziewany jest dalszy wzrost o prawie 5%. Ceny są nadal wystarczająco rozsądne, aby zachęcić nowych nabywców do zakupu nieruchomości na sprzedaż w Południowej Karolinie w 2018 roku.

Ceny w Południowej Karolinie wynoszą poniżej 100 000 USD. Jest to interesujące zarówno dla obecnych mieszkańców Południowej Karoliny, jak i dla osób z USA, którzy próbują przenieść się do tańszej części kraju. Oznacza to, że jeśli wystawisz swój dom na sprzedaż w tym roku, będziesz miał większą szansę nie tylko na sprzedaż, ale na sprzedaż po atrakcyjnej cenie. Jeśli jesteś gotowy, aby sprzedać swój dom, możesz zastanawiać się, czy możesz coś zrobić, aby upewnić się, że w pełni go wykorzystasz.

A ponieważ rynek nieruchomości dla państwa wygląda dobrze do końca 2018 r., Oznacza to, że masz możliwość uzyskania ceny, jaką chcesz dla swojego domu.

Columbia, stolica, jest większym średniej wielkości miastem w stanie Karolina Południowa. Z populacją 134,309 mieszkańców i 80 okolicznych dzielnic, Columbia jest największą społecznością w Południowej Karolinie. Columbia to miasto wojskowe.

Co ciekawe, w Kolumbii mieszka więcej ludzi, którzy pracują w komputerach i matematyce niż w 95% miejsc w Stanach Zjednoczonych.

Łącząc wątki miasta i wrażliwość miasta uniwersyteckiego, Columbia ma naprawdę fajną mieszankę cech. Chociaż nie jest to ogromne miasto, Kolumbia jest na tyle duża, że ​​oferuje dużo rozrywki, możliwości i udogodnienia mieszkańcom i tysiącom studentów, którzy przychodzą co jesień. Więc jest to odpowiednie miejsce na poszukiwanie nieruchomości na sprzedaż w Południowej Karolinie.

Poziom wykształcenia Kolumbii należy do najwyższych w kraju. Dochód per capita w Kolumbii w 2010 roku wyniósł 25 990 USD, co stanowi średnio wysoki dochód w porównaniu z Karoliną Południową i krajem. Jest to równoznaczne z rocznym dochodem w wysokości 103,960 $ dla czteroosobowej rodziny. Kolumbia jest ogromnie zróżnicowanym etnicznie miastem. Ludzie, którzy nazywają dom Columbia, określają siebie jako należących do wielu grup etnicznych i rasowych. Największa liczba mieszkańców w Kolumbii

raport jest biały, a następnie czarny lub afroamerykański. Ważnymi przodkami ludzi w Kolumbii są Anglicy, Irlandczycy, Szkoci i Włosi.

Charleston jest kolejnym ciekawym miastem, w którym nieruchomości myśliwskie na sprzedaż w Południowej Karolinie.

W przypadku, gdy o tym nie słyszałeś, rynek nieruchomości w Charleston w ostatnich latach płonie. Było więcej kupujących niż sprzedawców, ceny domów gwałtownie wzrosły, a obecnie nie ma oznak, które się zmienią, nawet przy rosnących stopach procentowych.

W lutym 2018 r. Na terenie trzech powiatów istniało 2111 nieruchomości. To zależy od 2040 aukcji w lutym 2017 r. I 1972 r. W lutym 2016 r. Może się zdarzyć, że sprzedający są gotowi połączyć się z grupą chętnych kupujących.

W lutym tego roku domy przyjęły średnio 61 dni na otrzymanie zaakceptowanej oferty, w porównaniu z 69 dniami w 2017 i 71 dniami w 2016 roku.

Średnia cena sprzedaży domów w trzech powiatach w lutym 2018 r. Wyniosła 257,500 USD. Wzrost ten wzrósł o 7% od lutego 2017 r. W miesiącu lutym 2017 r. Średnie ceny domów wyniosły 240,750 USD, a wzrost wyniósł 1,8% w porównaniu do 2016 r.

Niezależnie od tego, rynek nieruchomości w Charleston w 2018 roku pozostanie konkurencyjny.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 17966

Sprzedaż Dom wiejski, South Carolina, Spartanburg, Lyman, 320 Mission Circle

303,756.18PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

120.77 m²
To jest wielki rozrusznik domu, niskie koszty utrzymania i wygodne. Posiada on wiele nowych funkcji, które obejmują: Okablowanie rurowe, pralko-suszar...
UNAVAILABLE
Cod. 6013

Sprzedaż Dom wiejski, South Carolina, Columbia, Columbia, Columbia

1,563,450.93PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

120 m²
dobry dom na sprzedaż
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB